נסיעה מהירה

אמרתי ״אנסים״ במקום אנשים, וזה קרה פעמיים. האם אני צריך לפתח איזשהו אישו בגלל שזה קרה? זה אומר משהו? אני צריך להלחץ?

אני ממשיך בקו הלהתייחס לעצמי יפה אבל כמובן שככל שהזמן עובר זה נהפך קשה יותר וקשה יותר. הדרך הקלה תמיד הייתה להטביע את עצמי ברחמים עצמיים ולשקוע לתהום שחורה ועמוקה של דיכאון. כל כך נעים ונוח בתחתית. אפשר להתנוון בשקט. והניוון כשלעצמו כל כך נעים. למה אי אפשר לנהל ככה את החיים, מתוך הדיכאון. למה זה לא אפשרי? הרי אומרים שדיכאון זה המחלה הכי נפוצה בעולם וכולם חולים בה לא? אז איך עוד לא נירמלו את זה שאפשר לחיות את חייך מהמיטה, עם הריר על הכרית והעיניים שמסרבות להפתח? בלתי הגיוני מבחינתי שהעולם מתקדם ועצם ההתקדמות שלו דוחקת את הפרט לפינות הכי חשוכות ונמוכות, ועדיין לא נירמלו את הדיכאון. חייבים איכשהו להמציא סטאט-אפ, מי מרים את הכפפה? אני דיכאוני מידי בשביל זה.

הייתה לי פגישה קשוחה עם הפסיכולוג. לא היה לי נעים וגם אמרתי לו את זה. אבל אני לא יכול לצפות לשמוע רק את מה שאני אוהב לשמוע. ובשביל מה אני משלם לו אם לא בשביל שיציב בשבילי מראה ויראה לי עד כמה הדרך עוד ארוכה. זה מונע ממני להיות שאנן גם כשהכל בסדר למראית עין. יש לי קליפה משוריינת על הגוף שנקראת פחד מגברים, ועם כמה שחשבתי שזה כבר מאחורי, היא עליי והיא חונקת וגדלה. עדיין. ובשביל להפטר ממנה צריך… מוכנים לזה? להיות עם גברים. ואני לא רוצה להיות עם גברים. גברים הם (הנה, ההכללות מתחילות, אבל פה מותר לי לא?) רעים, חסרי רגישות, מגעילים, דוחים, אנסים. אני לא רוצה להתמודד עם זה. ההתמודדויות שלי עם גברים עד כה הסםיקו לי. אם לא להיות לסבית אז לפחות להיות א-מיני. זין על צריכים פיזיים. אבל אני אנשום עמוק ואזכר במה שכתבתי בשבוע שעבר. חרא מגיע בכל הצורות והמינים. היותך חרא לא קשורה להיותך גבר. וגם בחיי פגשתי כמה גברים מתוקים ומדהימים. אבל אלה שנגעו בי, שנכנסו לי ללב, אלה שחדרו אליי, פיזית ונפשית, פגעו בי. בכוונה ולא בכוונה. עדיף בכוונה, ככה אני יודע שהם באמת רעים. אבל כשזה לא בכוונה, כמו שקרה כל הזמן, זה הופך הכל ליותר קשה. כי הם שחטו אותי, הצליפו בי, מרטו אותי, לא מרוע. מחוסר מודעות, מטמטום, בגלל שהם חיים ומתקדמים בעולם ואני לא יודע איך לעשות את זה. אני נותר מאחור שבור. ועם זה אני צריך להתמודד עכשיו. כי זה לא יכול להמשך יותר. אני צריך להתמודד עם גברים. עם כל גבר. עם המתוקים ועם החארות. אני צריך ללמוד לתת צ׳אנס ולא לברוח בכל פעם שאני רואה שמהו עלול להשתבש. וואי לחיות זה כזה קשה. הכי קל להסתרר. כמו שענבל אמרה – ״לא צריך להפגש, עדיף להסתתר, לא אצליח להתרגש אבל זה לא חסר, תאמרו מה שתאמרו בכלל לא בא לי לדבר.״ בכלל לא בא לי לדבר. אבל צריך כי אני חי.

אולי המילה פחד לא נכונה. אולי המילה סלידה מתאימה יותר. אולי זה שילוב של השניים. זה לא משנה. ההמנעות קורית, והיא לא לטובתי.

בסדר, אז בשביל האיזון ובשביל להראות שאני אכן מתנהג לעצמי יפה – הנה כמה דברים שעשיתי בשביל עצמי השבוע – בשישי היה כיף עם המשפחה וקיבלנו בשורות טובות שעדיין אסור לדבר עליהן. אחר כך בגלל שלכולם היה מצב רוח טוב נסענו להסתובב בטיילת בתל אביב ואז לאכול כנאפה ביפו. בראשון תרגלתי יוגה, וגם בשלישי. בשלישי תרגלתי 40 דקות ונהנתי מאוד. בשלישי גם בישלתי לעצמי ויצא לי פצצה (נודלס מוקפץ עם טופו וירקות), הדירה שלי נשארת נקייה ואני דואג לזה. משתדל ללכת לישון בלי שישארו כלים בכיור. מצייר ולומד בסקיל-שייר. חושב על לעשות אנימציה (כן, לצערי זה עדיין בגזרת חושב אבל זה גם משהו), עושה הכל בעבודה כדי שלבוס שלי לא יהיה מה להגיד לי וכבר מצליח שבועיים. נשאר נאמן לעצמי ומשתדל לראות את זה באור חיובי. אני חיובי!!!

אני רוצה לעשן. מלא. גם סמים וגם טבק. אני רוצה אצבעות ארוכות ורזות ואני רוצה להיות טוב ביוגה. אני רוצה להוריד במשקל ולהרוויח יותר כסף. אני רוצה להיות קשוח ומגניב ואני רוצה שכולם יאהבו אותי. אני רוצה שכל הפנטזיות שלי יתגשמו. אני רוצה להיות בשליטה. פנטזיות ישארו פנטזיות, אבל אני עובד על להיות בשליטה.

ולחשוב זה עדיין נעים. תמיד יהיו ימים יותר קשים. האתגר הוא להמשיך לפזר אהבה.

9 תגובות בנושא “נסיעה מהירה

 1. שמחתי שיש גם דברים מקסימים, שמעלים אצלך חיוך. שמור עליהם, כנדירים. זמינות רבה מדיי תהפוך אותם לבנאליים. באשר לדברים האחרים.
  אני בניגוד אליך מת על הגברים, מכל הסוגים ומכל המינים. ברב המקרים, לא חטפתי גועל מעצמי אחרי שהייתי עם גבר, למעט האונס שעברתי [שניים] ואחד שכפה עצמו, ומרב יאוש ועצבנות "נתתי לו" והקאתי נשמתי אחרי על הרצפה בחדרו. [מגיע לו ].
  באמת, באמת יש גברים מדהימים. לצערנו, ללא פיתוח פגיעות ורגישות ומעט עור חשוף, נשאר לנצח ציניים ונפסיד את השווים שרק מחכים שנמצא אותם. ונכון, הדרך לגן עדן רצופה מרצפות שחורות ולא לבני פז כאצל הקוסם מארץ עוץ.
  ממשיך לאהוב אותך מאוד. מחבק אותך [אחאית, אבהית] בכוח ומנשק על הלחי.
  ♥♥

  Liked by 1 person

 2. זה ציור שלך??? וואוו, איזה מהמם 🙂
  ולגבי הפסיכולוגית, איפה יש את האמוג'י של הבחורה עם יד על הפרצוף?… כדי להפסיק לפחד מגברים, לא צריך להכריח בכוח להיות עם גברים אלא לעצור ולחשוב מה גורם לפחד, האם זה מוצדק (ובמקרה שלך בהחלט כן) ואיך אפשר להתמודד (למשל לדבר על זה עם הפרטנר, לנסות לברור מראש כאלה שעושים רע ולהבין מה נורות האזהרה שיכולות להיות שם)
  אני מאמינה בך ושמחה שטוב לך בדירה ובעבודה

  Liked by 2 אנשים

  1. הציור שלי, תודה!! הפסיכולןג שלי הוא באמת אחד האנשים שאני יותר מעריך. הוא לא אומר לי להפגש עם גברים בכוח. אבל אפילו דייט אני לא מצליח להשיג בגלל שאני מעדיף לברוח מאשר להפגע. לכן כדי לשחות במים העמוקים צריך להכניס את כפות הרגליים קודם. זה עבד לי גם כשפחדתי לצאת מהבית. ואני גם לא מאיץ בעצמי, הכל איטי ומבוקר. תודה רבה על התגובה 🙂

   אהבתי

 3. מה ש-י. אמרה על הבנה והתמודדות. אף פעם לא הפחידו אותי ככה בשיחות טיפוליות. לא יודעת אם יש שיטה כזאת וזה בסדר או לא, לא מבינה בזה, אבל זה בסדר להחליף פסיכולוג/ית גם אם היא טובה ואתה לא מתחבר לשיטה שלה, זו החלטה שלך.
  שיהיו המון בשורות טובות ודברים טובים וגם לחשוב על אנימציה זה טוב, תחזור לזה בקצב שלך.

  Liked by 1 person

  1. תודה תמר. אני נורא אןהב את הפסיכולוג שלי והוא עזר לי להתקדפ המון. אני אפילו לא מדבר על להגיע למגע מיני עם מישהו(מה שלא קרה מזמן), גם ישיבה על קפה זה משהו שקשה לי להגיע אליו כרגע, ועל זה אני מדבר. אני כנראה מפסיד חיים שלמים בגלל הפחד שלי להפגע או להדחות. תודה על התגובה והלוואי שאחזור לאנימצעה בקרוב, וחא רק כדורים קופצים.

   Liked by 1 person

   1. בהצלחה עם ההתגברות על הפחד! 3>

    קורמון הוא כדור קופץ עם אוזניים שעושות אוברלאפ. אח"כ הוא דיג'יגדל. כל דבר בזמנו.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s