אשכנזי קירח עם זקן

אני רוצה להיות חבר של אילון. אני לא יודע למה, אבל אני רוצה ולא מצליח. אין ביננו דיבור. יכול להיות שנדלקתי עליו קצת בהתחלה. מה אני אעשה, הוא מאוד מזכיר את קיריל. לא באופי, בכלל לא. אבל חיצונית הם דומים. וגם הכרתי אותו בדיוק כשאספתי את השברים.

אתמול היה יום די ארוך. חזרתי לעבודה אחרי יומיים של מחלה כשעוד לא הבראתי עד הסוף. אין סוף עבודה חיכתה לי ותוך כדי גם רבתי עם שי בווטספ. כשיצאתי לעשות סיגריה אילון ישב שם ועישן בעצמו. ״היית חולה?״, הוא שאל והראה התעניינות. אומייגאד זה עובד, הבקשות שלי מהיקום שהבחור הזה יתעניין בי עובדות! אבל הייתי בריב עם שי באותו זמן והכל התבלבל לי. ״אני עדיין חולה״, אומר את זה כמו איזה זין זבל ומתיישב. משפת הגוף שלו הבנתי שהוא בא להסתובב אליי, אולי לדבר קצת. אני עם שי בווטספ. זזה מה שקרה, אולי תירוץ לעצמי לא להתמודד עם המבוכה. הוא קולט שאני בתוך הטלפון ובעצמו קבר את הפרצוף במסך שלו. הוא בטח חושב שאני סנוב. לאאאא, אל תחשוב שאני סנוב! אתה חתיך ואני גרוע עם חתיכים, אל תתייאש ממני.

למה? כי אולי נדלקתי עליו קצת. אני לא יודע ואני מפחד להשתמש במילה הזאת כלפי מישהו שיושב במשרד לידי. אבל כשהוא אמר שהוא התחיל לצאת עם השותף שלו התבאסתי. והוא דומה לקיריל מאוד, חיצונית. והוא כנראה הדבר הכי רחוק ממני מנטלית שקיים, אבל ככה אני, נמשך רק למי שלא מתאים. אבל לפחות בשנה האחרונה הם הומואים. גמרתי עם הסטרייטים, לא רק בגישה, גם בהרגשה, וגם כשאף אחד לא משתין לכיוון שלי, זאת הקלה. אבל גברים דפוקים מעצם היותם גברים, והלוואי והייתי לסבית.

בערב של אותו היום הייתה לנו פרימיירה בסינמה סיטי. המקום היה מפוצץ באנשים והרגשתי שאני נכנס להתקף חרדה. התחלתי להזיע כמו בהמת משא מסריחה ובלי שום קשר הגרשתי מסריח בכללי אחרי יום עבודה. התמודדתי, זה גם חדש. אבל אילון הגיע עם בחור, כנראה הבן זוג, והתחלתי להכנס לסרטים שבחיים לא יהיה לי חבר כזה, חתיך, כי חתיכים אוהבים חתיכים ואיתי רק היצורים מתחילים, כי יצורים אוהבים יצורים, או שיצורים מכוונים נמוך יותר. ככה, הלקאות עצמיות, חרדות, רצון להעלם. אני מסריח, מזיע ומכוער!

״די עומר, סתום! אל תדאג, יהיה לך חבר חתיך. יהיה.״ אמרתי לעצמי במטרה ממוקדת להשתיק את השדים. אני לא יודע להגיד אם זה עבד מיד, אבל אחרי שהרצתי לעצמי את המשפט הזה בראש פעם אחת, הם שתקו. עדיין שם אבל שותקים.

בסופו של דבר הערב הזה לא היה טו מאצ מזעזע כי פגשתי סופסוף, אחרי שנים ארוכות, את פאקינ נצנצים ורודים הקסומה, שהיא באמת אחת האנשים היותר מגניבים שיצא לי להכיר. ראיתי את השם שלה ברשימות של המוזמנים לפרימיירה ומיד שלחתי לה הודעה כדי לברר אם זאת אכן היא. ואכן! אחרי ההקרנה ישבנו ודיברנו קצת, והיה מעניין לשמוע קצת בקול רם את מה שהיא חושבת על העולם. ניסיתי להסביר לעצמי למה היא כזאת מגניבה בעיניי, והגעתי למסקנה הפשוטה שהיא עושה מה שבזין שלה, ואני מאוד מאוד מעריך אנשים כאלה.

היום הייתה לי פגישה עם הפסיכולוג, וידעתי שאני הולך להתקע בתל אביב בגלל ההפגנות (החשובות!). בגלל זה כשיצאתי ממנו לא נסעתי ישר הביתה והלכתי לטייל קצת. פגשתי ממש במקרה את שרון, בחורה מתוקה בטירוף שעובדת איתי. הלכנו לשבת לקפה בקפה החדש שנמצא בכניסה למרכז הגאה. דיברנו, צחקנו, סיפרנו כל מיני דברים על עצמנו וזה הרגיש לי שאנחנו ממש עושים בונדינג. שרון היא צעירה, מצחיקה ומלאת חיים וכמובן היא אחת מאותם אנשים שבהתחלה הייתי בטוח שאין לי איתם דיבור. למה? כובע. כי אני מזלזל בעצמי ואני חושב שבגלל שאני מאמין בכל ליבי שאני יצור חייזרי אז אנשים לא יאהבו אותי. בקיצור, היה כיף בטירוף, והיה מגניב להכיר אותה קצת יותר לעומק. ישבו לידנו בחור ובחורה והתחלנו לדבר איתם. הם מדנמרק, גרו פעם בישראל ועכשיו נמצאים פה בחופשה. אח ואחות. אני מקנא ביכולת הזאת של אנשים להתחיל לדבר עם זר מוחלט ולהגיע לשיחות מעניינות. אם הייתי לבד, כנראה שהשיחה עם הדנים לא הייתה זורמת מעבר לכמה משפטים, ואם הייתה זורמת, הייתי מקווה בכל ליבי שתיגמר. אבל שרון היא אחת מאלה שכן מצליחים לדבר, ובזכות זה התפתחה שיחה לא רעה. הם לא הבינו את הסלנג האידיוטי שלנו, וזה היה מצחיק.

אז מה היה לנו? אני רוצה להיות חבר של אילון. כבר השלמתי עם שי והוא מאוד חשוב לע, אבל לפעמים כשזה אינטנסיבי זה קצת כבד עליי. יש מלא דברים כמו עבודה, ואני כבר לא מתגעגע לקיריל למרות שאני כן חושב עליו לפעמים. אני אוהב שהימים שלי ארוכים ואני אוהב את השיגרה שלי. ואני מתמודד עם מלא חרא ובעיקר חרא שאני מביא על עצמי וצריך ללמוד לרסן את זה. וזהו. שובי דובי.

6 תגובות בנושא “אשכנזי קירח עם זקן

  1. אין לך במה לקנא. אני אכן ממורמר וכל זה לא שווה כלום עם המרמור חחח בהחלט משהו ששווה לעבוד עליו. חוצמיזה, גם את מאוד מגניבה 3>

   אהבתי

 1. שאני ימות עכשיו לגמרי. פעם, לפני איזה 15 שנים, כשהייתי בן 50 התישב לידי בגן העצמאות בתל אביב, על הספסל שליד הפסל איזה אחד. אמרתי לו שלום בנימוס. הייתי במצב רוח רע במיוחד, קיבלתי הרבה דחיות באותו אחה"צ. אבל הבחור היה במצב עוד יותר גרוע ממני, כך שבלי בושה הוא פלט לעברי – כל הדפוקים מתחילים אתי, קם, הסתובב אוחצ'ית עם האף למעלה. כנאמר, שפך את כל החרא שלו עליי והלך "מטוהר", נגיד. אני יודע שהקארמה תזיין לו ת'צורה, כי כשהוא יגיע לגיל שלי, יהיה לו הרבה יותר קשה מאשר לי, בגלל נקודת המוצא הכלכך שלילית שלו. ולענין הפוסט שלך – נסיוני הארוך, כחתיך, כגבר יפה לא תומך בהשערות שלך על חתיכים המעדיפים חתיכים. דווקא גיליתי שבמיטה חתיכים בלתי נסבלים ומחכים ש"תעריץ" אותם [ זו הכללה איומה, דעה קדומה, סטריאוטיפ, אבל אצלנו בחבר'ה קראו להם "היפהפיה הנרדמת"]. החברים, המאהבים הכי טובים שלי היו בני אדם, שלא נשפטו על פי צורתם, כמנהג הומואי ישראל והומואים בכלל. אגב, כיום בן 65, עם כרס קטנה זכיתי שדייל באיירפרנס, אמנם בן 40+ אבל נראה כמו שהחתיכים שלך נראים אשכרה התחיל אתי. הסמקתי בגאווה פנימית בלתי מסותרת. בערב התקשרתי ליזיז מקסים שלי וחגגנו את נצחון התשוקה על הגיל :-).

  אהבתי

  1. קודם כל תודה על התגובה. לא כיף לקרוא על החוויה שלך מלפני 15 שנה כי זה רק מחדד לי עד כמה הקהילה חרא וגועל נפש, ושזה לא משהו חדש של השנים האחרונות (למרות שאני מרגיש שזה רק מחריף). לגבי החתיכים, באמת, אבל באמת, שהסטנדרטים שלי לא גבוהים כמו של רוב האנשים. הבחור שדיברתי עליו בפוסט נראה קצת כמו לוטרה, והעיניים שלו די רחוקות אחת מהשנייה, הוא נמוך ורזה ויש לו כרס בירה (חמודה בטירוף ואין לי בעיה עם זה אבל זה נחשב לרע בעיניי הרבה אנשים). בקיצור, הוא אדם (שנראה כמו לוטרה). אבל הוא חתיך בעיניי, וזה מה שמתסכל אותי. שגם אנשים שלא נמצאים על ספקטרום אידיאל היופי לא שמים עליי. אבל בסדר, נמשיך הלאה.
   שוב תודה על התגובה!

   Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s